İletişim

Doktorlarımız ve Medikal Kadromuz

Hakkımızda

Dünya genelinde Türkiye’ye Saç, Sakal, Bıyık, Kaş Ekimi, PRP, Pigmentasyon, Mezoterapi amaçlı gelen hastaların bir numaralı tercihi.

Doktorlarımız

+

Prof. Dr. Serdar Dağ

Yönetim Kurulu Başkanı
+

Dr. Aziz Kılıç

Medikal Estetik Hekim
+

Op. Dr. Toygar Ünveren

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah

Özel Nişantaşı polikliniği ailesi olarak 15 senedir alanında deneyimli ve her branştan doktor kadromuz ile Nişantaşı Abdi İpekçi caddesinde doktorlar merkezinde hizmet vermekteyiz. Amacımız saç ekimi ve estetik konusunda 15 senedir hizmet verdiğimiz hastalarımız ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda Türkiye’ye ve kliniğimize gelen saç ekimi ve estetik hastalarımıza tüm yasal statüleri sağlamış olan kliniğimizde tecrübeli hekimlerimizle birlikte VIP hizmet sağlamaktır.

Hastalarımızın kliniğimize geldiğinde kendilerini güvende ve konforlu hissetmeleri önceliğimizdir. Bugüne kadar dünyanın her yerinden ülkemize gelen binlerce kişiye saç ekimi ve estetik konusunda ISHRS belgeli uzman plastik cerrahlarımız eşliğinde ve yüksek kalitede dünya standartlarında saç ekimi ve estetik operasyonları yapmış olmanın gururu içerisindeyiz.

Özel Nişantaşı polikliniği olarak Uzman Akademik kadrosu ,ileri  teknolojik donanımı ve multidisipliner kliniğimizde  yaklaşık  15000 üzerinde hastaya hizmet vermiş olup saç ekimini sanata dönüştüren ve hasta memnuniyetini ön planda tutan , tüm Avrupa ve Amerika’da güvenilir partnerleri ile işbirliği içerisinde olup en iyi sonuçlarla kliniğimizden ayrılacağınızı garanti ederek başarımızı tüm dünyaya duyuruyoruz. Tam donanımlı ve gerekli tüm belgelere sahip ,alanında tecrübeli ekibimiz ve hekimlerimizle Türkiye’de uluslararası kalite standartlarında Sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Prof. Dr. Serdar Dağ

Yönetim Kurulu Başkanı

Experience Background

15 Yıllık Tecrübe

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ruhsatlı TURSAB belgeli kliniğimizde prosedürlere uygun ve hijyenik ortamda tecrübeli uzman doktorlarımız, profesyonel medikal kadromuz ve operasyon ekibimiz ile 15 yıllık tecrübelerimiz çerçevesinde operasyon öncesi ve sonrasında size en iyi hizmeti sunabilmek adına Türkiye’ye Sağlık Turizmi amacı ile gelen yabancı turistlere ve İstanbul’da prestijli operasyon gerçekleştirmek isteyen Türk hastalarımıza Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi, Kaş Ekimi, Saç Pigmentasyonu, PRP, Mezoterapi ve tüm Estetik hizmetlerimizi VIP olarak sunmaktayız.

    Lütfen bizimle iletişime geçin!

    Ücretsiz Muayene