info@ozelnisantasipoliklinigi.com +905527018080 Her gün 08:00 -24:00

İletişim

Dr. Aziz Kılıç

Tıp fakültesinden 1981 yılında mezun oldum. Zorunlu hizmet ve özel sağlık kuruluşlarındaki çalışmalarımdan sonra 1990 yılında kendi sağlık merkezimi kurdum. Henüz Medikal Estetik kavramının oluşmadığı bu yıllarda hastalarımın estetik tedavi taleplerinin keyfi ve lüks bir istek olmadığını farkettim. Kişinin kendisiyle barışık olmasının /olmamasının önemli bir psiko-sosyal sorun olduğunu gözlemledim.

Özellikle Fransız ve İtalyan Medikal Estetik uzmanlarından yararlandım. Geliştirilen ürünlerle enjeksiyon uygulamalarıyla botox, dolgu, selülit tedavileri kolayca yapılabilir duruma geldi. Estetik alanındaki teknolojilerin gelişmesiyle; özellikle yüz bölgesinde yüzeysel ve derin ultrason ve Rope Applications (iple yüz germe) uygulamaları sayesinde yüz güldürücü sonuçlar aldık.

Her zaman doğal görünmeyen, insanları kişilikleri dışında bir görüntüye sokan estetik uygulamalarına karşı çıktım. Son yıllarda doğal ve zinde görünüm taleplerinin artmış olmasını sevindirici buluyorum. 2005 yılında Sağlık Bakanlığının yaptığı sınavlar sonucu ülkemizde ilk kez verilen Medikal Estetik Hekim Sertifikasını aldım. Sırasıyla; Beykoz Acarkent, Nişantaşı ve Etiler’deki Estetik Merkezlerinde uygulayıcı ve sorumlu hekim olarak görev yaptım. Halen 2019 yılında kurulan DC Younglife Estetik Merkezinde hastalarımı kabul etmekteyim.

Eğitimler, Kongre ve Konferanslar

  • Sağlık Bakanlığı Medikal Estetik Uygulamaları
  • Medikal Estetik Derneği Mezoterapi ve Lazer Uygulamaları Eğitimi 
  • Estetik Dolgular ve Mezoterapi Uygulamaları

Dr. Aziz Kılıç

Medikal Estetik Hekim

Ücretsiz Muayene