info@ozelnisantasipoliklinigi.com +905527018080 Her gün 08:00 -24:00

İletişim

Kaş Ekimi

Son yıllarda ülkemizde oldukça talep gören uygulamalardan biri kaş ekimi olmuştur. Moda olarak kalın kaşların tercih edilmesi de bu durumu arttırmıştır. Kaş ekimi ülkemizde yeni yeni uygulanan ve son derece başarılı müdahalelerden biridir. Güzellik trendi olarak hemen hemen her kadın artık kalın kaş tercih etmektedir. Ama kaşlarının yapısı gereği seyrek olanlar ise bu ve bunun gibi yöntemler ile kalın kaşlara sahip olmaktadır.

Yüze ifade kazandıran en önemli kısımlardan biri de kaşlardır. Kaş aldırmak genel olarak düzgün bir yüz görüntüsü için yapılır. Bunun sürekli yapılması ve ince alınması ise bir süre sonra kaşların küsmesine neden olur. Ayrıca kaşlarda çeşitli ilaçların yan etkisi ile de dökülmeyeler meydana gelebilir. Bunun gibi durumlarda kadınlar kaş ekimi uygulamasına başvurur.

Kaş Nakli Nedir?

 • Kaş nakli kaşların ekilmesi işlemidir. Ense köklerinden alınan kıl kökleri lokal anestezi altında FUE yöntemi ile ilgili seyrek olan ya da belirlenen kaş kısmına ekilir. Kaş nakli 1 veya 2 saat süren ağrısız bir işlemdir. Kadınların sıkça tercih ettiği bu yöntemde acı, ağrı veya kanama durumu söz konusu değildir.

Kaş Ekimi Süreci Nasıl Gelişir?

Kaş ekimi için karar verilmesinin ardından konusunda deneyimli ve bilinen bir uzman doktora gidilmelidir. Estetik bir müdahale olduğundan uzman bir doktor tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Kaş ekimi işlemi ilk olarak kaşların planlanması ile başlar. Kişinin yüz hatlarına uygun olan kaş model olarak yüze çizilir. Bu çizim doğrultusunda da enseden alınan kıl kökleri ilgili kılsız kısma eklenir

 • Kaş ekimi işleminden 7 ay sonra kesin istenilen sonuca ulaşılır.
 • Kaşın şekli konusunda mutlaka hastanın fikri alınır..
 • Operasyon ekibinin özeni ve dikkati ile doğal kaşlar elde edilir.
 • Kaş ekim işlemi genellikle 1 ile 2 saat sürmektedir.
 • Kaş ekiminde kaş çıkması uygulamadan 3 ay sonra başlar ve 1 yıla kadar devam eder
 • Operasyon sırasından saç kökleri ile kaş açılarının farklı olduğu hesaplanır.
 

Saç Ekimi Türkiye

%100 Hasta memnuniyeti odaklı operasyonlarımızda sürecinizi ömür boyu takip ediyoruz.

Ücretsiz Muayene

  E-Bülten
  Güncel bilgilerden haberdar olmak ve indirimli kampanyalarımızdan yararlanabilmek için lütfen abone olun!