info@ozelnisantasipoliklinigi.com +905527018080 Her gün 08:00 -24:00

İletişim

Plazma Terapisi

PRP

  • Saç derisinin üzerinde inceltilmiş olan bölgelere yapılan plazma enjeksiyonları saç foliküllerini uyarabilir ve saç büyümesine ve kalınlaşmasına yardımcı olabilir. 
  • Saç ekimi sırasında plazma  da uygulanabilir. Bu, iyileşme süresini azaltmaya ve saç ekiminden sonra yeni saçların büyümesini hızlandırmaya yardımcı olabilir.
  • Plazma, kendi kanınızdan alınarak, FUE nakli sırasında bir santrifüjde yüksek konsantrasyonda plateletlerin izole edilmesi ile elde edilir. Plazmadaki konsantre büyüme ve iyileşme faktörleri iyileşmeyi artıracak ve saç büyümesine yardımcı olacaktır. Yapılan araştırmalar, bu tedavinin saç ekimini takiben kızarıklığı ve kabuklanmayı azalttığını ve nakledilen foliküllerin büyüme hızını artırdığını göstermiştir. 
  • Tüm FUE saç ekimi operasyonları için plazma terapisini öneriyoruz, ancak özellikle daha önce transplantasyon geçirmiş hastalar için, nakledilen veya kafa derisinin el değmemiş kısımları üzerinde ince saçları olanlar için. Saç dökülmesinin olası tüm bölgelerine, nakledilen ve nakledilmemiş bölgelere plazma enjekte ediyoruz. 
  • Plazma iyileşme sürecinde yardımcı olur ve saç foliküllerini uyarır, bu onun avantajıdır, ancak bu, onu seçmezseniz genel sonucun daha az veya kötü olacağı anlamına gelmez, bu sadece iyileşmeyi hızlandırmak için ekstra bir şeydir.iyileşme süresi ve ayrıca ameliyattan sonraki ilk 3 ay boyunca saç büyümesine yardımcı olur. Bu yüzden – FUE operasyonu sırasında olsun ya da olmasın-kararınıza bırakıyoruz. 

Saç Ekimi Türkiye

%100 Hasta memnuniyeti odaklı operasyonlarımızda sürecinizi ömür boyu takip ediyoruz.

Ücretsiz Muayene

    E-Bülten
    Güncel bilgilerden haberdar olmak ve indirimli kampanyalarımızdan yararlanabilmek için lütfen abone olun!