İletişim

Na kontaktoni!

Inspektim falas  Adresa E-Mail

  Numri juaj i telefonit

  About Image
  Vizioni dhe Misioni ynë

  Ne ndjekim proceset tuaja të operimit gjatë gjithë jetës duke iu afruar të gjithë pacientëve tanë që vijnë në Turqi me synimin estetikës me fokus 100% të kënaqësisë së pacientit.

  Fact #1

  Misioni yne

  Është misioni ynë të mbështesim të gjithë pacientët tanë që vijnë në klinikën tonë për të arritur pamjen që ëndërrojnë.

  Fact #2

  Vizioni yne

  Vizioni ynë është të ofrojmë shërbime të barabarta shëndetësore për të gjithë pacientët tanë pa sakrifikuar cilësinë.

  Transplanti i flokeve Turqia

  Rifitoni përsëri flokët tuaj

  Fact #1

  Metoda DHI

  Metoda e mbjelljes së flokëve DHI është një nga metodat më të zakonshme të mbjelljes së flokëve që përdoret shpesh në vendin tonë.

  Fact #1

  Metoda e kanalit të çarë

  Metoda e mbjelljes së flokëve DHI është një nga metodat më të zakonshme të mbjelljes së flokëve që përdoret shpesh në vendin tonë.

  Fact #1

  Metoda e kanalit me majë safir

  Sapphire FUE është një teknikë inovative për hapjen e kanaleve. Bërë nga një gur i çmuar i quajtur safir

  Fact #1

  Metoda e kanalit perkutan

  Metoda e mbjelljes së flokëve DHI është një nga metodat më të zakonshme të mbjelljes së flokëve që përdoret shpesh në vendin tonë.

  Poliklinika Private Nişantaşı

  15 vite përvojë

  Në klinikën tonë të certifikuar TURSAB të licencuar nga Ministria e Shëndetësisë e Republikës së Turqisë, për t'ju ofruar shërbimin më të mirë para dhe pas operacionit në kuadër të përvojës sonë 15 vjeçare me mjekët tanë specialistë me përvojë, stafin mjekësor profesional dhe. ekipi operativ ne ambjent higjenik ne perputhje me procedurat, turiste te huaj qe vijne ne Turqi per Turizmin Shendetesor dhe Stamboll Ofrojme Transplant Flokesh, Mjerre, Transplant Mustaqesh, Vetulla, Pigmentim Flokesh, PRP, Mesoterapi dhe te gjitha sherbimet estetike si VIP te pacientët tanë turq që duan të kryejnë operacione prestigjioze në Turqi.

  • Ne ndjekim procesin tuaj për jetën në operacionet tona të fokusuara në kënaqësinë 100% të pacientit.
  • Është zgjedhja numër një e pacientëve që vijnë në Turqi për Flokë, Mjekër, Mustaqe, Transplant Vetullash, PRP, Pigmentim dhe Mesoterapi.
  • Pacientë nga vende si Anglia, Amerika, Gjermania, Bullgaria, Azerbajxhani, Italia, Spanja, Kroacia, Zvicra, Polonia, Iraku...